Dane kontaktowe:
Al. Henryka Sienkiewicza 4/7
76-200 Słupsk

       tel. 601 172 000
Stomatologia

Jestem absolwentką Wydziału Stomatologicznego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Po ukończeniu studiów pracowałam w Katedrze Wieku Rozwojowego, gdzie doskonaliłam swoje umiejętności pod okiem wybitnego fachowca prof. Marii Barańskiej-Gachowskiej. Dalsze doświadczenia zawodowe zdobywałam podczas kilkuletniego pobytu w Niemczech, gdzie odbyłam kursy z zakresu protetyki, chorób przyzębia i stomatologii zachowawczej na Uniwersytecie Medycznym w Monachium. Po powrocie z zagranicy uzyskałam I stopień specjalizacji z zakresu stomatologii zachowawczej i rozpoczęłam samodzielną praktykę dentystyczną w Zabrzu. Od 2010 r. mieszkam i pracuję w Słupsku. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kursach i warsztatach praktycznych. Podnoszenie kwalifikacji umożliwia mi optymalizację doboru nowoczesnych materiałów z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu. Specjalizuję się w nowoczesnej protetyce, endodoncji i stomatologii estetycznej.

Kosmetologia

Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia w 2008 r. Uzyskałam tytuł kosmetologa. Od kilku lat stale podnoszę kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w praktycznych kursach oraz kongresach z zakresu medycyny estetycznej. Poprzez rozmowę z pacjentem połączoną z wyczerpującym, wielokierunkowym wywiadem, wspólnie planuję działania zapobiegawcze, lecznicze oraz korekcje defektów urody. Specjalizuję się w małoinwazyjnych metodach odmładzania w oparciu o najnowsze osiągnięcia światowej medycyny estetycznej. Kompleksowa oferta obejmuje peelingi medyczne, mezoterapię, wypełnienia kwasem hialuronowym. Szczególnie interesuję się zabiegami z użyciem osocza bogatopłytkowego. Stawiam na świeży i naturalny wygląd. Bezpieczeństwo stosowanych technik jest jednym z priorytetów mojego działania.


Umów się na wizyte !

Zapraszam do gabinetu w godzinach: 10:00 - 18:00
od poniedzałku do piątku (weekendy po wcześniejszym umówieniu)
tel. 601 172 000

Jak trafić ?

Gabinet zlokalizowany jest w Słupsku
Al. Henryka Sienkiewicza 4/7

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.